Örnek İşlerimiz

KOLTUK DÖŞEME ve ONARIM

Koltukların rahat olması, evimizde rahat vakit geçirebilmenizin öncü koşullarından biridir.

Ev hayatı yoğun iş hayatının ardından hepimiz için nefes alma, dinlenme zamanları olmaktadır. Bazı nedenler ile koltuk tamiri ihtiyacı içine girebiliriz. İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veren firmamız sizlere yardımcı olmaya hazırdır.

Koltuk Döşeme ve tamiri konusunda profesyonel ekibi ile tamir edilecek koltuğu adresinizden alır ve teslimat süreci içinde size ürününüzü teslim eder.

Devam

MOBİLYA CİLA ve ONARIM

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz.

Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim. Eskimiş Yatak Odası, Yemek Odası, Oturma Grubu, Banyo Dolabı, Mutfak Dolabı tamir ve tadilatları ile hizmetinizdeyiz.

Her türlü boya hizmeti vermekteyiz. İster Lake ister ceviz, venge, meşe, fındık, Naturel boya seçeneği ile hizmetinizdeyiz.

Devam

ÖZEL SİPARİŞ KOLTUK İMALATI

Bazı insanlar özel tasarım ve sipariş koltuk yaptırmayı hazır alıp kullanmaya tercih ediyorlar.

Bu koltukların diğerlerine göre çok daha kaliteli sağlam ve özgün olduğu konusunda hem fikirler.

Özenle seçilen veya tasarlanan bu modeller, özel seçilmiş kumaşlar ve diğer malzemeler ve kaliteli işçiliklerle birleşince gerçekten de inanılmaz güzel koltuk takımları oluşuyor. Koltuk Doktoru bu anlamda her zaman sizin yanınızda olacak ve memnuniyetinizin gayreti içinde bulunacaktır.

Devam