Gizlilik Politikası

Koltuk Doktoru olarak gizliliğinizi ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini ciddiye alıyoruz. Bu Gizlilik Politikası, bize sağladığınız bilgileri nasıl topladığımızı, kullandığımızı ve koruduğumuzu açıklar.

Hangi Bilgileri Topluyoruz

Bizden bir ürün satın aldığınızda veya web sitemiz aracılığıyla bizimle iletişime geçtiğinizde adınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve posta adresiniz gibi kişisel bilgileri topluyoruz. Web sitemizi ve hizmetlerimizi iyileştirmemize yardımcı olması için IP adresiniz ve tarayıcı türünüz gibi kişisel olmayan bilgileri de toplayabiliriz.

Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz?

Verdiğiniz kişisel bilgileri, siparişlerinizi yerine getirmek, siparişiniz hakkında sizinle iletişim kurmak ve size ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek için kullanırız. Bilgilerinizi web sitemizi ve hizmetlerimizi geliştirmek ve yasal yükümlülüklere uymak için de kullanabiliriz.

Siparişlerinizin işlenmesini ve teslim edilmesini kolaylaştırmak için bilgilerinizi ödeme işlemcileri ve nakliye şirketleri gibi üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarla paylaşabiliriz. Yasaların gerektirmesi halinde bilgilerinizi kolluk kuvvetleri veya devlet kurumlarıyla da paylaşabiliriz.

Bilgilerinizi Nasıl Koruyoruz

Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişim, kullanım ve ifşadan korumak için makul ve uygun güvenlik önlemleri kullanıyoruz. Bilgilerinizin gizliliğini ve bütünlüğünü korumak için fiziksel, teknik ve idari korumalar sağlıyoruz.

Senin seçimlerin

E-postalarımızın altındaki “abonelikten çık” bağlantısını tıklayarak istediğiniz zaman bizden pazarlama iletişimleri almaktan vazgeçebilirsiniz. Ayrıca, [E-posta Adresi] adresinden bizimle iletişime geçerek, sizden topladığımız kişisel bilgilere erişmeyi, bunları düzeltmeyi veya silmeyi talep edebilirsiniz.

Bu Politikadaki Değişiklikler

Bu Gizlilik Politikasını herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin güncelleme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Herhangi bir değişiklik, web sitemizde yayınlandıktan hemen sonra geçerli olacaktır.

Bu Gizlilik Politikası veya gizlilik uygulamalarımız hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen info@koltukdoktoru.com adresinden bizimle iletişime geçin.