Amacımız dürüstlük ve kaliteli işçilik ilkelerinden ödün vermeden en kaliteli malzeme ve işçiliği sizlere sunarak ürünlerimizin zamanında ve sorunsuz teslimidir..

koltuk döşeme vizyon

Vizyonumuz

Sektörümüzde orta ölçekte faaliyet gösteren işletmeler içinde kurumsallık anlayışının hakim olduğu işletme sayısının çok fazla olduğunu söyleyemeyiz.

Bu durum tüketiciler açısından sorunlu bir konudur. Aldığı Koltuk Döşeme hizmeti karşılığında bir ücret ödemesine rağmen genellikle aradığını bulamamakta ve bu alış verişten büyük bir sıkıntı ve memniyetsizlik duymaktadır.

Koltuk Doktoru olarak amacımız bu boşluğu doldurmaktır.

Misyonumuz

Koltuk Doktoru Döşeme Müşterilere aradıkları herşeyi bulma olanağı sağlayan firma olmak, Sınırsız hizmet anlayışı ile satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ürün yelpazesi ve çeşitliliği konusunda sektörde takdir kazanmak ve çağdaş  anlayışını tüm ürünlerine yansıtarak sektöründe ön sıralarda hak ettiği yeri almaktır.

Amacımız ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirliğimiz ve yüksek iş olanağımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.