Neden Koltuk Döşemesi için bizi seçmelisiniz.

koltuk imalatı

  • Öncelikle, Koltuk doktoru, ciddi marka değerine ulaşmış bir firmadır ve müşterilerinin büyük bölümü müşteri tavsiyesiyle gelmektedir.

  • Koltuk Doktoru koltuk döşemesi yapılacak takımın iç malzemesini bol ve kaliteli kullanır. Böylelikle tamiri gerçekleştirilen  takım tok ve zarif durur.

  • Koltuk doktoru, İstanbul içerisinde Gebze’den Büyükçekmece’ye kadar yaptığı birçok mobilya tamir işleriyle, müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini kazanmıştır.

  • Koltuk doktoru özgün bir firmadır, her zaman sektöründe, takip eden bir firma değil, takip edilen bir firma olmuştur.

  • Koltuk doktoru tamir için aldığı koltukları maaşlı elemanlara değil, Modoko piyasasında sanatkârlıkları ile ün yapmış ustalara garantili bir şekilde yaptırır. Böylelikle ürün acele ile yapılmaktan ziyade, itina ile tamir edilir.

  • Koltuk tamiri işindeki en yanlış kanı olan ‘’tamir ettirene kadar sıfırını alırım kanısı’’ eski takımların iskeletlerinin daha sağlam olduğu ve Koltuk doktorunun kullandığı kumaş, malzeme ve işçilik kalitesini göz önüne aldığımızda çok yanlış bir kanıdır.

  • Koltuk doktorunda tamiri yapılan her koltuk veya cilası ve boyası yapılan her takım, piyasada yüksek fiyatlara satılan yeni muadilleriyle eş değer hale gelir.

  • Burada yüzlerce madde daha sıralamak yerine, özetle şunu diyebiliriz ki bizler aldığımız her tamir ve cila işlerini kendi evimize yapar gibi özen ve dikkatle yapıyoruz. Koltuk doktorunu seçmeniz dileğimizle…

KOLTUK DÖŞEME ve ONARIM

Koltukların rahat olması, evimizde rahat vakit geçirebilmenizin öncü koşullarından biridir.

Ev hayatı yoğun iş hayatının ardından hepimiz için nefes alma, dinlenme zamanları olmaktadır. Bazı nedenler ile koltuk tamiri ihtiyacı içine girebiliriz. İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veren firmamız sizlere yardımcı olmaya hazırdır.

Koltuk Döşeme ve tamiri konusunda profesyonel ekibi ile tamir edilecek koltuğu adresinizden alır ve teslimat süreci içinde size ürününüzü teslim eder.

Devam

MOBİLYA CİLA ve ONARIM

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz.

Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim. Eskimiş Yatak Odası, Yemek Odası, Oturma Grubu, Banyo Dolabı, Mutfak Dolabı tamir ve tadilatları ile hizmetinizdeyiz.

Her türlü boya hizmeti vermekteyiz. İster Lake ister ceviz, venge, meşe, fındık, Naturel boya seçeneği ile hizmetinizdeyiz.

Devam

ÖZEL SİPARİŞ KOLTUK İMALATI

Bazı insanlar özel tasarım ve sipariş koltuk yaptırmayı hazır alıp kullanmaya tercih ediyorlar.

Bu koltukların diğerlerine göre çok daha kaliteli sağlam ve özgün olduğu konusunda hem fikirler.

Özenle seçilen veya tasarlanan bu modeller, özel seçilmiş kumaşlar ve diğer malzemeler ve kaliteli işçiliklerle birleşince gerçekten de inanılmaz güzel koltuk takımları oluşuyor.

Koltuk Doktoru bu anlamda her zaman sizin yanınızda olacak ve memnuniyetinizin gayreti içinde bulunacaktır.

Devam